Home Contact

Klantenservice

Heeft u vragen over deze website of over een van onze producten of diensten? Neem dan contact op met de Klantenservice (T 030 – 638 3736 ma t/m vr 8.30-17.30).

Congressen

Heeft u vragen over of hulp nodig bij uw inschrijving voor één van onze congressen?

Klantenservice
T 030 – 638 36 38

Adverteren

Huisartsgeneeskunde is een platform voor vakliteratuur, casuïstiek, tools, nascholing en achtergronden voor huisartsen.

Wilt u via het platform Huisartsgeneeskunde huisartsen bereiken?
Onze media-adviseurs helpen u graag met het vinden van de juiste combinatie van de media-instrumenten, frequentie, timing en boodschap om uw campagnedoelstelling te behalen.

Gertjan Verhoog, accountmanager print, online en events
E-mail: gertjan.verhoog@springer.com
Telefoon: 030-6383765

Paul Bakker, accountmanager print, online en events
E-mail: paul.bakker@springer.com
Telefoon: 030-6383928

Chris Janssen, accountmanager print, online en events
E-mail: chris.janssen@springer.com
Telefoon: 030-6385209

Klik hier voor meer informatie over adverteren bij Huisartsgeneeskunde

Joris Kranenburg, specialist in arbeidsmarktcommunicatie
E-mail: joris.kranenburg@bsl.nl
Telefoon: 030 – 638 3956
Klik hier voor meer informatie over arbeidsmarktcommunicatie

Huisartsgeneeskunde van Bohn Stafleu van Loghum
Bohn Stafleu van Loghum bereikt als mediabedrijf nagenoeg alle specialismen in de zorg. Huisartsgeneeskunde is een van onze platformen waarmee we op dagelijkse basis zorgprofessionals voorzien van vakinformatie en nieuws uit de sector. Benieuwd naar andere doelgroepen die wij voor u kunnen bereiken? Kijk dan eens op de website van Bohn Stafleu van Loghum, hier vindt u alle doelgroepen die wij voor u kunnen bereiken, advertentie mogelijkheden en best practices.

Uitgever

Bohn Stafleu van Loghum
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: redactie BSL Huisarts

Sales

Jacqueline Reuling

Sales | Commercieel Medewerker Binnendienst
030 – 638 38 34 binnendienst@bsl.nl

Redactie

Walmolen 1, 3994 DL Houten
Postbus 246, 3990 GA Houten
Mail uw vraag naar redactie BSL Huisarts

Anouk Middelkamp

Uitgever Huisartsgeneeskunde
030 – 638 37 76 anouk.middelkamp@bsl.nl

Monique Campman

Senior Marketeer
030 – 638 38 13 monique.campman@bsl.nl

Suzet Hoevers

Redacteur online
030 – 638 37 43 suzet.hoevers@bsl.nl